Pytacie o albumy! A i owszem, proszę bardzo. Puchate, milusie, kolorowe, takie do zakochania od pierwszego wejrzenia. Oddajemy tylko wysokiej jakości albumy, które nie tylko cieszą oko ale są pamiątką na lata i doskonałym prezentem dla najbliższych. Ślubny rynek albumowy oszalał na punkcie aksamitów. Pudrowy róż, ciemny szmaragd, musztarda czy butelkowa zieleń to topowe kolory. Ale, ale … Po kolei! Na pierwszy ogień idą fotoalbumy w aksamitnej okładce w kolorze ciemnej musztardy oraz ciemnego szmaragdu o wymiarach 30×30. Sztywne karty, (800g/m2) rozkładane na płasko, naświetlane na papierze Fuji Silk prezentują się doskonale. Nadruk można porównać do jedwabiu.Panią zwykle w oko wpada te w kolorze musztardowym.

Nieco mniejszy fotoalbum w kolorze pudrowego różu wygląda niezwykle delikatnie i kobieco. Jego wymiary to 20×20. Warto wybrać nieco droższy druk atramentowy. Dlaczego? Ponieważ drukowany jest na matowym, miękkim w dotyku i odbiorze papierze Canon.

Czas na czerwonego maluszka. To fotoalbum o wymiarach 15×15 drukowany na całkowicie matowym, naturalnie strukturalnym papierze. Cudeńko idealne np. na sesje narzeczeńskie. Wybór okładek i papieru należy do Was. Dla każdego, coś ładnego.

Wszystkie albumy i zdjęcia drukujemy w najlepszej drukarni w Polsce tj. nPhoto  Jest to jeden z najlepiej rozpoznawanych i najbardziej cenionych producentów fotoalbumów i fotoksiążek w kraju. Ich klienci znają firmę i kojarzą z najwyższą jakością wykonania  produktów, eleganckich okładek oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych. Ich produkty to Fotoalbumy, Fotoksiążki, Okładki na płyty, Kalendarze, Fotogadżety, Odbitki,